ויזה למרוקו

ויזה למרוקו - ג'קי
המדריך שלכם למרוקו , טיולים + ויזות למרוקו

כאשר אתם מתכננים טיול מאורגן למרוקו או טיול עצמאי למרוקו עליכם להצטייד באשרת כניסה למרוקו .

תהליך קבלת ויזה למרוקו אינו פשוט מכיוון שהיחסים הדיפלומטיים בין מדינת ישראל למרוקו אינם קיימים. אך למרות אי היחסים הדיפלומטיים בין שתי המדינות יש לציין שאין חשש בטחוני לביצוע טיול למרוקו , המוני תיירים גם מישראל נוסעים לטיולים מאורגנים או לטיולים עצמאיים במרוקו בהמוניהם .

מידע והזמנת ויזה למרוקו

לפני שנים רבות לא יה קושי להיכנס למדינת מרוקו אך לאור המלחמות האחרונות ממשלת מרוקו מקשיחה את היחסים בין המדינות ומקשה על תנאי קבלת ויזת תיירים למרוקו במיוחד לישראלים.

תקופת הויזה

כאשר אתם מזמינים ויזה התקופה המקסימאלית לביקור במרוקו תהיה 14 ימים בלבד , במידה ותרצו לשהות במרוקו זמן רב יותר עליכם לבצע בקשה לויזה לטיול ארוך במרוקו. ( קבלת ויזה מסוג זה תהיה מורכבת יותר )

מחיר ויזה למרוקו

מחיר קבלת ויזה וטיפול בניירת למעוניינים לבקר במרוקו הוא בין 349ש"ח ל – 649 ש"ח. יש לציין במידה ותבקשו ויזה דחופה מחיר הויזה יעלה.

חברת טיולים למרוקו שבבעלותינו מספקית שירות מהיר וזול בהזמנת כל סוגי הויזות למרוקו. אנו מספקים שירותי הזמנת ויזה למרוקו גם ללקוחות שאינם הזמינו טיול למרוקו דרכינו במחירים הוגנים.

אשרת הכניסה למרוקו מתקבלת על ידי הרשויות במדינת מרוקו, אם מסיבה כלשהי קיבלתם סירוב לקבלת ויזה למרוקו אין אנו אחריים לסירוב זה